Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 23-Липень-2017, 22:36

Березнянська загальноосвiтня школа I-III ступенiв


Меню сайта
Виховна робота
Психологічна служб
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 35
Шкільна форма - за чи проти?
1. проти
2. за
3. мені байдуже
Всього відповідей: 24
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сайт відвідали
Друзі сайту
http://menaosvita.ucoz.com/ http://siniavaschool.ucoz.ua/ http://berezna.ho.ua/ http://zhovtneva46scho.ucoz.ua/ http://diagova-zosh.edukit.cn.ua/

Матеріали

Головна » Файли » Матеріали для уроків » Початкова школа

Урок англійської мови в 2 класі
28-Березень-2016, 19:53
Мета: представити учням нові лексичні одиниці й навчити застосовувати їх у мовленні; формувати вміння планувати мовленнєві дії із застосуванням нового матеріалу; ознайомити учнів з читанням літер «о» та «sh»; розвивати навички монологічного мовлення школярів; виховувати бережне ставлення до шкільного майна.
Обладнання: CD-програвач та диск, картки з теми «School», картки із зображенням транскрипційних знаків, плакат з новими словами, підручники, робочі зошити.
Хід уроку
І. Організаційна частина уроку.
1. Привітання
T.: Children, it’s time to say “Hello!”( “Hello!”)
It’s time to say “Hello!”( “Hello!”)
It’s time to say “Hello!”( “Hello!”)
And start our lesson.
T.: Good morning, children! How are you?
P.: Good morning, teacher! We are fine, thank you.
2. Фонетична зарядка. Гра «Sounds and Words»
T.: Let’s play a game. Пригадайте якомога більше слів зі звуком, транскрипційний знак якого я показую. Be attentive. Raise your hands.
[u] – look, book
[u:] – school, good, classroom
[ju:] – pupil, tune, tube
3. Мовленнєва зарядка. Гра «Yes/No»
T.: Діти, допоможіть мені відгадати, що зображено на картках (повертаю картку зображенням до учнів, не дивлячись, що зображено на ній) Is it a pencil?
- Yes, it is. / No, it is not.
Потім діти стають на місце вчителя, запитують учнів класу. Гра триває.
ІІ. Основна частина уроку.
1. Перевірка домашнього завдання
1) Читання слів з плакату.
2) Читання речень записаних на дошці.
3) Перевірка вчителем письмового завдання у зошитах.
2. Повідомлення теми і мети уроку
Сьогодні ми продовжимо вивчати тему «This Is My School». На цьому уроці ми вивчимо більше нових слів, будемо вчитися розказувати про те, де розташовані наше шкільне приладдя у класній кімнаті.
3. Ознайомлення з новими лексичними одиницями. Аудіювання слів. (PB, task 1, p.44)
T.: Open your books at page four and four. Task one. Listen and repeat. Учні слухають вчителя, повторюють і вказують на відповідний малюнок у підручниках.
Учні слухають аудіозапис, повторюють кожне слово указуючи на відповідний малюнок у підручнику.
Учні знову слухають аудіозапис, повторюють кожне слово указуючи на відповідний малюнок у підручнику без допомоги вчителя.
- Well done! (Учитель показує ручку) What is this?
- This is a pen.
- Я кластиму ручку в різні місця, а вам слід сказати одним словом «on», «in», «under».
4. Закріплення лексичного матеріалу та граматичних одиниць. (PB, task 3, p.45)
Учні вказують на предмети, які знаходять на парті, у портфелі, під партою, складають речення під керівництвом вчителя.
- My pen is on the desk.
- My pencil is in the pencil-case.
- My ruler is under the book. і т.д.
5. Фізкультхвилинка
Учитель промовляє слова, відтворює рухи, учні повторюють.
Good morning to the school, (складають руки над головою у формі даху)
Good morning to the pen, (показують учителеві ручки)
Good morning to the book, (показують учителеві книги)
Good morning to my friends, (усміхаються один одному)
Good morning to my teacher, (усміхаються вчителеві)
Good morning to my classroom, (показують класну кімнату рухами рук)
Good morning to the pupils, (усміхаються один одному)
Good morning to the school. (складають руки над головою у формі даху)
6. Навчання читанню слів з літерою «о» у відкритому наголошеному складі та буквосполучення «sh» (РВ, task 5, p.45)
На дошці записані слова: Tom, Bob, dog, doll, ox, box, not.
Учні читають всі слова по черзі.
- Який звук передає буква «о» у цих словах?
- У словах, які ми будемо читати сьогодні, букву «о» читають як [əʊ]. Цей звук складається з двох з двох звуків [ə] та [ʊ]. Щоб правильно вимовити його, широко розкрийте рот і вимовте український звук [е], а потім звук [у] , не витягуючи губи. Повторюйте за мною.
Читання слів зі звуком [əʊ]: no, hello, close, open.
Вимова і читання слів зі звуком [ʃ]: shelf, she.
7. Розвиток навичок письма. Робота в зошитах (WB, task 1, p.23)
Учні читають завдання: написати речення.
Учень зачитує речення, перекладають.
Учні виконують завдання.
ІІІ. Заключна частина уроку.
1. Домашнє завдання
Читати в.5, с.45, писати РЗ в.2, с.23. Повторити нові слова.
- Що слід зробити в завданні?
- З’єднати, записати і сказати.
- Де лежить гумка? Де записати слово «in»? (Відповіді дітей)
- Усі зрозуміли як виконати завдання?
2. Підсумки уроку
- Що нового ви вивчили на уроці?
За малюнками повторити слова, прочитати слова з плаката.
3. Прощання
- Stand up, please. Goodbye, children!
- Goodbye, teacher!
Категорія: Початкова школа | Додав: svk0109
Переглядів: 138 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar
Годинник

Наша кнопка
Banner_1.gif



Наш сайт існує

Пошук на сайті

Календар

Фото дня

Останні статті
Показать другие

Останні коментарі
admin_AAF
Посилання оновлено
admin_AAF
Посилання оновлено
nazar
як малювати
Михайло
який пароль архіву?
алла
повний курс малюнка і живопису

Останнє на форумі
Випуск-1015. 11-Б клас
Ответов: 0
Випуск-2015. 11-А клас
Ответов: 0
Випуск-2014
Ответов: 0
Випуск 2009
Ответов: 0
Ділимось поезією.
Ответов: 0

Тегі

Погода

Архів записів

Вверх
Copyright MyCorp © 2017
Сайт створено у системі uCoz